36903205S | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 36903205S |
Description | RF COVER 0.787" SNAP FIT |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Shield Cover 0.787" (20.00mm) X 0.787" (20.00mm) Non-Vented Snap Fit |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | 36903205S Models |
Category | Height - Overall 0.126" (3.20mm) |
Manufacturer Würth Elektronik | Length - Overall 0.787" (20.00mm) |
Series | Width - Overall 0.787" (20.00mm) |