PLT14/5/1.5/S-3F46
PLT14/5/1.5/S-3F46
PLT14/5/1.5/S-3F46
DigiKey Part Number
1779-1142-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PLT14/5/1.5/S-3F46
Description
FERRITE CORE PLT 3F46
Detailed Description
Uncoated 3F46 Ferrite Core PLT Type 0.551" (14.00mm) Length 0.197" (5.00mm) Width Diameter 0.059" (1.50mm) Height
Category
Material
3F46
Height
0.059" (1.50mm)
Length
0.551" (14.00mm)
Width
0.197" (5.00mm)