0008500113-05-L4-D
DigiKey Part Number
0008500113-05-L4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-L4-D
Description
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Socket
Length
5.00" (127.00mm)
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
5" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 BLUE
3" PRE-CRIMP A2015 BLUE
4" PRE-CRIMP A2015 BLUE
6" PRE-CRIMP A2015 BLUE
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE