0008500113-05-R4-D
DigiKey Part Number
0008500113-05-R4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-R4-D
Description
5" PRE-CRIMP A2015 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Length
5.00" (127.00mm)
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
5" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 RED
3" PRE-CRIMP A2015 RED
In-Stock: 500
4" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED
In-Stock: 719
8" PRE-CRIMP A2015 RED