0039000038-10-B4-D
DigiKey Part Number
0039000038-10-B4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-10-B4-D
Description
10" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Manufacturer
Molex
Contact Finish
Tin
Series
Color
Black
Packaging
Bulk
Number of Rows
1
Part Status
Active
Number of Conductors
1
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Value Added Item
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 GREEN
10" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
In-Stock: 1
10" PRE-CRIMP A2015 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 BLACK
3" PRE-CRIMP A2015 BLACK
4" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 1
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
6" PRE-CRIMP A2015 BLACK