0039000038-10-N4-D
DigiKey Part Number
0039000038-10-N4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-10-N4-D
Description
10" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2015 GREEN
10" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
In-Stock: 1
10" PRE-CRIMP A2015 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 BROWN
3" PRE-CRIMP A2015 BROWN
4" PRE-CRIMP A2015 BROWN
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
6" PRE-CRIMP A2015 BROWN