0430300003-03-B2
DigiKey Part Number
0430300003-03-B2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-B2
Description
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Black
Length
3.00" (76.20mm)
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 150
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016R RED
In-Stock: 379
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 100
8" PRE-CRIMP A2016B BLACK