GJM0335C1H3R0BB01D | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | GJM0335C1H3R0BB01D |
Description | CAP CER 3PF 50V C0G/NP0 0201 |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 3 pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | GJM0335C1H3R0BB01D Models |
Category | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Capacitance | Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
Tolerance ±0.1pF | Thickness (Max) 0.013" (0.33mm) |