GRM31CR71H475KA12L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 70 211
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Similar
TDK
4.7 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)