S100X225VATY
DigiKey Part Number
298-18703-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X225VATY
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
Category
Color
White
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)