PA4342.222NLT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Eaton - Electronics Division
In Stock: 1 057
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 1 158
Datasheet
Bourns Inc.
In Stock: 2
Similar
CODACA
In Stock: 646
2.2 µH Shielded Molded Inductor 12 A 7mOhm Max Nonstandard