1206YC475KAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 4 781
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 70 236
Datasheet
Direct
KEMET
Direct
TDK
KEMET
TDK
4.7 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)