UUA1V330MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 3 305
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 2 857
Datasheet
In Stock: 762
In Stock: 51
Direct
KEMET
Cornell Dubilier Knowles
33 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C