TFA20C08DBER | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | TFA20C08DBER |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Attenuators 8dB 0 Hz ~ 20 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (2012 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
Category | Attenuation Value 8dB |
Manufacturer Ohmite | Frequency Range 0 Hz ~ 20 GHz |
Series | Power (Watts) 100mW |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Impedance 50 Ohms |